Hungarian Croatian Czech English German
Elhunyt községünk polgármestere

2024. január 7-én váratlanul elhunyt községünk polgármestere, Orbán Gyula. Peresznye Község Önkormányzata saját halottjaként tekint rá, és a falu első emberéhez méltón, január 14-én vettünk tőle végső búcsút a peresznyei temetőben.

Gyula mindig szívén viselte szeretett faluja sorsát, idős és fiatal egyaránt számíthatott a segítségére, támogatására. Polgármestersége alatt mindvégig azért dolgozott, hogy a község élhető legyen a lakói számára, és hívogató a beköltöző családok számára. Fontos szerepet töltött be életében az Önkéntes Tűzoltó Egyesület, ahol korábban elnökként, majd haláláig parancsnokként szolgált. 

A polgármesteri feladatokat jelenleg Grüll János alpolgármester úr látja el.

Felesége és fia fájdalmában osztozik Peresznye Község Önkormányzata, az önkormányzat dolgozói és községünk minden lakója. Legyen neki könnyű a föld...

https://www.facebook.com/photo/?fbid=6998397126923201&set=gm.10159874931157197&idorvanity=323224892196

Rovatok : Hírek, Hírek
Az olvasók hozzászólásai Kedvenc Küldje el barátjának!
PDF 
 

Naptár

Ma 2024. július 23., kedd, Lenke napja van.

Holnap Kinga és Kincső napja lesz.

Hasznos hírek

Időjárás